Klientské zkušenosti

Ing. Petr Kolařík

CEO/ Společnost

„Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet.“

Karel Stuchl

Majitel / Restaurace Rotunda

„Enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.“

Monika Novotná

Manažer / Společnost

„Quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum.“

Nečasovi

Rodinný právník

"Velká spokojenost, vstřícnost je na prvním místě, velmi dobrá komunikace a právní služby jsou na jedničku. Vřele doporučuji.“

Ladislav Adamko

Manažer / Společnost

Pána advokáta Javorského som oslovil na základe osobného doporučenia. Obrátil som sa na neho so žiadosťou o pomoc v oblasti rodinného práva. Môj prípad nebol štandardný. Komunikovalo sa mi s ním prijemne, aj keď nie som zbehlý v právnej terminológii. Ochotne mi pomohol a problém vyriešil. Touto cestou mu ešte raz veľmi ďakujem! Pána Javorskeho určite doručujem.

Vít Bönisch

Lékař

„Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur.“

Romana Mašátová

Manažer / Společnost

Pan Javorský poskytuje komplexní právní poradenství, s jeho spoluprací jsem maximálně spokojena. Služby odpovídají profesionální a precizní úrovni. Jako advokát skutečně rozumí své práci. Vysoce pozitivně hodnotím velmi dobrou orientaci v oboru občanského a rodinného práva. Služby p. Javorského ráda využiji i nadále a mohu je vřele doporučit dalším zájemcům, kteří hledají kvalitní právní zastoupení.